Nagu ütleb üks rahvatarkus : Madala kvaliteedi kibestus meenutab ennast veel kaua pärast seda kui odava hinna joovastus on ammu juba möödunud !Kas tuleb tuttav ette ?
Ka IT maailmas kehtivad üldtuntud reeglid ning füüsikaseadused. Ärge uskuge kõike millest räägitakse ning kirjutatakse. Mesimagusa jutuga aktiivsed müügimehed varitsevad Teid igal sammul ning on valmis maha müüma seadme või lahenduse mida Te võibolla niiväga ei vajagi ! Siin peaks Teile appi tõttama usaldusväärne IT-partner, kes aitab analüüsida tehnilist seadet või lahendust ning anda selle kohta objektiivse hinnangu. Kui Teil ei ole hetkel veel kindlat IT-partnerit ning Te ise ei orienteeru selles maailmas piisavalt hästi - siis Fixsys on rõõmuga valmis teid aitama ! 

Liising ning järelmaks
Kui Te ilmtingimata soovite soetada IT tehnikat liisingu või järelmaksuga siis pidage meeles, et seadme garantiiaeg ei tohiks olla lühem kui liisinguperioodi. IT tehnika vananeb võrdlemisi kiiresti - laua ning sülearvutite keskmine eluiga on 3-4 aasta piires. Ärge püüdke seda perioodi jõuga pikendada - töötamine vananenud tehnikaga maksab teile kätte ajakao ning
sellest tingitud stressiga ! 

 

 

 Tooted 

Millist kaupa me oma klientidele  vahendame ? 
 
Fixsys OÜ vahendab oma klientidele kogu IT-tehnilist  nomenklatuuri, mis on vabalt  kättesaadav Eesti IT turu hulgikanalites alates IT-komponentidest (mälud, protsessorid, emaplaadid, korpused, kõva-kettad, graafikakaardid, kontrollerid, võrguseadmed, osutusseadmed j.n.e.) kuni valmistoodeteni (monitorid, printerid, laua ja sülearvutid, koduelektroonika, katkematu toiteallikad j.n.e.)

Meie käest on võimalik ka osta laiatarbe tarkvara (MS operatsioonisüsteemid, Office kontoritöö tarkvara, antiviirus lahendused).

Kuna Fixsys ei hoia enda valduses laoseisu vaid vahendab kaupa kliendile otsetarnetega hulgiladudest siis ei oma me ka standardset hinnakirja kogu võimalikust tootelistist !  Pealegi näitab praktika, et sellistes hinnakirjades ei suuda müüjad kajastada korrektset tegelikku hetkehinda ning tarnetähtaegu kuna kaupade hinnad on pidevas muutuses ning sõltuvad üha rohkem globaalses majandusruumis aset leidvate majandus ning rahandussündmustega. Juhul kui Teil on konkreetne huvi mõne IT-seadme, komponendi või tarkvaralahenduse vastu siis vastava päringu hetke hinna ning reaalse saadavuse kohta saate Te teha e-maili teel saates kirja aadressile info(add)fixsys.euFixsys püüab aidata Teil paremini orienteeruda kiiresti muutuvas IT maailmas !

Tänapäeva majanduskeskkonna üha rohkem  kinnistuvas ärimudelis mida võiks nimetada hellitavalt "müük iga hinnaga" on tihtipeale kliendi jaoks ebameeldivad tagajärjed : klient saab n.n. "kott pähe" lahenduse koos sellega kaasnevate negatiivsete emotsioonidega. Selleks, et vältida sellist situatsiooni, oleks alati mõistlik taustinfot hankida erinevatest kanalitset ! Võite julgelt esitada oma järelpäringu ka Fixsys-i aadressil, sest püüame enda kompetensi ning kogemuste baasil anda Teile objektiivset infot huvipakkuva toote või teenuse kohta !

Meie eesmärk ei ole Teile ilmtingimata midagi "pähe määrida" - meie huvi on hoopis omada lojaalseid kliendisuhteid vastastikuse kasuliku koostöö ning ausate ärisuhete kaudu !

Olete kunagi arutlenud teemal : Kas minu IT kulud on optimaalsed ning kergesti kontrollitavad? Kas ma ikka tean täpselt mille eest ning kui palju ma maksan ?Usalda aga kontrolli !
Fixsys IT tugiteenuste hinnad on otseses sõltuvuses vajalike tegevuste täitmiseks kuluva tööajaga, mida on võimalik päris täpselt ka mõõta - seega on kliendil lihtne arvestust pidada ning  enda IT kulutustega kursis olla. 

Kas ma saan väikefirmat usaldada ? 
Esmapilgul võib tunduda, et väikefirma ei pruugi omada piisavalt kogemust ning kompetentsi teenuste osutamiseks ? Tegelikult mitte üheski firmas ei eksisteeri päris 100% kompetentsi, kuna ka IT maailmas leidub keerukaid lahendusi, mille halduseks on vajalik selleks otstarbeks koolitatud erispetsialiste. Samas need tõeliselt kallihinnalised sertifitseeritud spetsialistid aga ei pea ilmtingimata olema teenuseosutaja palgal. Vajadusel on võimalik ju nende teenust sisse osta... See on ka üks põhjustest, miks väikefirma saab müüa oma teenust soodsama hinnaga.

Kas soovid IT kulutusi kokku hoida ? 
Kõik me ihaldame kulusi kokku hoida - eriti   majanduse madalseisul. Küsi enda reaalsetele vajadustele vastavat personaalset pakkumist meilt...

 Avaleht   |   Tooted   |   Teenused   |   Kontakt
Copyright 2011-2013 ©  FixSys - Powered by "Zimplit CMS"