Nagu ütleb üks rahvatarkus : Madala kvaliteedi kibestus meenutab ennast veel kaua pärast seda kui odava hinna joovastus on ammu juba möödunud !Kas tuleb tuttav ette ?
Ka IT maailmas kehtivad üldtuntud reeglid ning füüsikaseadused. Ärge uskuge kõike millest räägitakse ning kirjutatakse. Mesimagusa jutuga aktiivsed müügimehed varitsevad Teid igal sammul ning on valmis maha müüma seadme või lahenduse mida Te võibolla niiväga ei vajagi ! Siin peaks Teile appi tõttama usaldusväärne IT-partner, kes aitab analüüsida tehnilist seadet või lahendust ning anda selle kohta objektiivse hinnangu. Kui Teil ei ole hetkel veel kindlat IT-partnerit ning Te ise ei orienteeru selles maailmas piisavalt hästi - siis Fixsys on rõõmuga valmis teid aitama ! 

Liising ning järelmaks
Kui Te ilmtingimata soovite soetada IT tehnikat liisingu või järelmaksuga siis pidage meeles, et seadme garantiiaeg ei tohiks olla lühem kui liisinguperioodi. IT tehnika vananeb võrdlemisi kiiresti - laua ning sülearvutite keskmine eluiga on 3-4 aasta piires. Ärge püüdke seda perioodi jõuga pikendada - töötamine vananenud tehnikaga maksab teile kätte ajakao ning
sellest tingitud stressiga ! 

 

  

 Teenused 

Kuidas leida see ainus ning õige IT-partner ning teenuse osutaja ? 
 
Tegutsevaid ning ennast avalikult netis promovaid IT firmasid on Eesti ärimaastikul päris soliidne kogus ja otse loomulikult kiidab iga pagar enda küpsetatuid "kukleid" ! Millised võiksid olla konkreetsed kriteeriumid, mille alusel teha otsust, kuidas valida endale sobivat IT partnerit ?

Valides IT partneriks üldtuntud nimega suurkorporatsiooni, olete te kindlasti kindlustatud piisava koguse tehnilise kompetentsiga, lipsustatud valget triiksärki kandva kliendihalduriga ning arvatavasti ka küllalt soliidse teenuspaketi maksumusega  ! Samas ei pruugi Te saada piisavalt personaalset lähenemist ning süvenemist Teie firma infotehnoloogilisse temaatikasse, kuna antud suurkorporatsioonil on peale Teie veel piisav hulk teenindatavaid objekte ning süveneda piisava pühendumisega kõikidesse igapäeva tegemistesse on lihtsalt ülejõu käiv ülesanne.

Tegelikult ega siin 100% kehtivat reeglit olemas ei olegi ! Tihtipeale selgub lõplik tõde hoopis "lahinguväljal", kus Teie võimaliku IT-partneri operatiivsus, pädevus ning kompetents  pannakse proovile reaalses elus aset leidvate probleemide tuvastamises ja lahendamises. Siin pääsevad esile kogemused ning oskused, mis annavad reaalse väärtushinnangu ühe või teise partneri eelistamisel.

Samas võttes arvesse, et Eesti on maailmamaštaabis väga väike koht siis on lihtsustatud ka võimaliku partneri kohta referentside ning taustinformatsiooni leidmine, mis omakorda aitab Teil paremaid otsuseid teha partneri valikul.Fixsys poolt osutatavad peamised teenuse kategooriad !

 • Firma arengut ning konkurentsivõimet soodustav IT alane konsultatsioon ;
 • Tavakasutajate juhendamine ning abistamine kokkupuutel IT alaste probleemidega ;
 • Nõustamine IT-tehniliste seadmete soetamisel ;
 • IT-tehniliste seadmete hooldamine (defekteerimine, remont, puhastus) ;
 • MicroSoft põhiste op-süsteemide paigaldus, reinstall, seadistus, korrastamine ;
 • Andmete varundamine ning backup ;
 • Turvatarkvara paigaldus (viiruste, nuhkvara ning muu pahavara eemaldamine) ;
 • Fixsys on tuntud Saksa antiviiruse tootja AVIRA esindaja / äripartner Eestis ;

  Olete kunagi arutlenud teemal : Kas minu IT kulud on optimaalsed ning kergesti kontrollitavad? Kas ma ikka tean täpselt mille eest ning kui palju ma maksan ?  Usalda aga kontrolli !
  Fixsys IT tugiteenuste hinnad on otseses sõltuvuses vajalike tegevuste täitmiseks kuluva tööajaga, mida on võimalik päris täpselt ka mõõta - seega on kliendil lihtne arvestust pidada ning  enda IT kulutustega kursis olla. 

  Kas ma saan väikefirmat usaldada ? 
  Esmapilgul võib tunduda, et väikefirma ei pruugi omada piisavalt kogemust ning kompetentsi teenuste osutamiseks ? Tegelikult mitte üheski firmas ei eksisteeri päris 100% kompetentsi, kuna ka IT maailmas leidub keerukaid lahendusi, mille halduseks on vajalik selleks otstarbeks koolitatud erispetsialiste. Samas need tõeliselt kallihinnalised sertifitseeritud spetsialistid aga ei pea ilmtingimata olema teenuseosutaja palgal. Vajadusel on võimalik ju nende teenust sisse osta... See on ka üks põhjustest, miks väikefirma saab müüa oma teenust soodsama hinnaga.

  Kas soovid IT kulutusi kokku hoida ? 
  Kõik me ihaldame kulusi kokku hoida - eriti   majanduse madalseisul. Küsi enda reaalsetele vajadustele vastavat personaalset pakkumist meilt...

   


  Avaleht   |   Tooted   |   Teenused   |   Kontakt
  Copyright 2011-2013 ©  FixSys - Powered by "Zimplit CMS"