Nagu ütleb üks rahvatarkus : Madala kvaliteedi kibestus meenutab ennast veel kaua pärast seda kui odava hinna joovastus on ammu juba möödunud !Kas tuleb tuttav ette ?
Ka IT maailmas kehtivad üldtuntud reeglid ning füüsikaseadused. Ärge uskuge kõike millest räägitakse ning kirjutatakse. Mesimagusa jutuga aktiivsed müügimehed varitsevad Teid igal sammul ning on valmis maha müüma seadme või lahenduse mida Te võibolla niiväga ei vajagi ! Siin peaks Teile appi tõttama usaldusväärne IT-partner, kes aitab analüüsida tehnilist seadet või lahendust ning anda selle kohta objektiivse hinnangu. Kui Teil ei ole hetkel veel kindlat IT-partnerit ning Te ise ei orienteeru selles maailmas piisavalt hästi - siis Fixsys on rõõmuga valmis teid aitama ! 

Liising ning järelmaks
Kui Te ilmtingimata soovite soetada IT tehnikat liisingu või järelmaksuga siis pidage meeles, et seadme garantiiaeg ei tohiks olla lühem kui liisinguperioodi. IT tehnika vananeb võrdlemisi kiiresti - laua ning sülearvutite keskmine eluiga on 3-4 aasta piires. Ärge püüdke seda perioodi jõuga pikendada - töötamine vananenud tehnikaga maksab teile kätte ajakao ning
sellest tingitud stressiga ! 

 

 

 Kontakt

  Ettevõtte üldrekvisiidid :
 
  Fixsys OÜ

  Registri nr: 12046604

  Käibemaksu reg.nr: EE101424242

  Aadress: Liivalaia 32-50 Tallinn, 10118

  e-mail:  info@fixsys.eu

  Kontakt telefon: +372 50 28 392

 Ettevõtte pangarekvisiidid :

Swedbank AS Luminor Bank AS
BIC/SWIFT : HABAEE2X BIC/SWIFT : NDEAEE2X
a/a 221051733794 a/a 17002964629
IBAN : EE942200221051733794 IBAN : EE571700017002964629Olete kunagi arutlenud teemal : Kas minu IT kulud on optimaalsed ning kergesti kontrollitavad? Kas ma ikka tean täpselt mille eest ning kui palju ma maksan ?Usalda aga kontrolli !
Fixsys IT tugiteenuste hinnad on otseses sõltuvuses vajalike tegevuste täitmiseks kuluva tööajaga, mida on võimalik päris täpselt ka mõõta - seega on kliendil lihtne arvestust pidada ning  enda IT kulutustega kursis olla. 

Kas ma saan väikefirmat usaldada ? 
Esmapilgul võib tunduda, et väikefirma ei pruugi omada piisavalt kogemust ning kompetentsi teenuste osutamiseks ? Tegelikult mitte üheski firmas ei eksisteeri päris 100% kompetentsi, kuna ka IT maailmas leidub keerukaid lahendusi, mille halduseks on vajalik selleks otstarbeks koolitatud erispetsialiste. Samas need tõeliselt kallihinnalised sertifitseeritud spetsialistid aga ei pea ilmtingimata olema teenuseosutaja palgal. Vajadusel on võimalik ju nende teenust sisse osta... See on ka üks põhjustest, miks väikefirma saab müüa oma teenust soodsama hinnaga.

Kas soovid IT kulutusi kokku hoida ? 
Kõik me ihaldame kulusi kokku hoida - eriti   majanduse madalseisul. Küsi enda reaalsetele vajadustele vastavat personaalset pakkumist meilt...

 
Avaleht   |   Tooted   |   Teenused   |   Kontakt
Copyright 2011-2013 ©  FixSys - Powered by "Zimplit CMS"